Ruszamy do Mławy

Z największą przyjemnością zapraszamy Was do Mławy na pierwszą klasyczną odsłonę Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Przygotowaliśmy dla Was nową trasę, która poważnie przetestuje Wasze umiejętności techniczne i sprawdzi wydolność płuc. Przeczytajcie opis, by już teraz poczuć przypływ adrenaliny.

Startujemy na zaporze Zalewu Ruda, by następnie pojechać szerokimi duktami wzdłuż brzegu przy plaży i wjechać na mostek po drugiej stronie zalewu. Za mostkiem czeka na nas pierwsze wzniesienie. Uwaga - miejscami jest piaszczyste. Kolejne pagórki to już szerokie drogi (do 6. kilometra). Fit skraca sobie przejazd, wybierając pofałdowane drogi pożarowe w stronę Dębowych Gór. To tam przyjdzie się Wam zmierzyć z dwoma bardzo wymagające podjazdy. Na szczęście, po tym wysiłku przyjdzie chwila wytchnienia. To po to, abyście nabrali sił przed finałową długą prostą. Finisz utrudnią Wam jeszcze dwa wzniesienia, gdzie być może rozstrzygną się losy maratonu na dystansie Fit.

Dla ½ Pro po rozjeździe Fit mamy niemało niespodzianek. To przede wszystkim długie i momentami bardzo strome ścianki. Będą też trudne technicznie zjazdy, które poprowadzą Was w stronę zalewu. To trasa zeszłorocznego odcinka specjalnego, ale tym razem poprowadzona w przeciwnym kierunku. Ten fragment to w większości kręte i wąskie single tracki, które zweryfikują Wasze techniczne możliwości. Po tej sekcji kierujecie się pofałdowanym terenem w stronę Dębowych Gór, wpadając na trasę Fit.

2020-06-18 POWRÓT
Partnerzy