07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII

BIURO ZAWODÓW, START I META
Holiday Inn
Warszawa Józefów
ul. Telimeny 1

RODZAJ START DYSTANS
Hobby
Fit
½Pro
Pro
10:30
11:40
12:00
12:00
6 km
20 km
45 km
68 km


BUFETY
Fit
1/2Pro
Pro
12 km
22, 34 km
22, 44, 57 km

ROZJAZDY
½Pro/Pro 33 km (14:25)

OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 4 regulaminu


LISTA STARTOWA

Rodziny startujące w Mazovii mają o co walczyć w klasyfikacji generalnej.

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na dystansie Pro zwyciężył Bartek Borowicz, który 54 km pokonał z czasem 01:46:04. Tuż za nim wjechał Damian Perkowski z czasem 01:46:06. Trzecie miejsce zajął Jarosław Ziółkowski z czasem 01:51:43. Wśród kobiet najszybsza była Magdalena Kuszmider z czasem 02:15:30.

Na ½Pro triumfował Marcin Marchlewski, który 42 km pokonał z czasem 01:17:59. Za nim finiszował Kacper Okruciński z czasem 01:18:12. Trzeci finiszował Marcin Górnicki z czasem 01:18:13. Wśród kobiet najszybsza była Małgorzata Lutecka z czasem 01:29:19, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Kołatka z czasem 01:29:20 i Joanna Sobczuk z czasem 01:39:22.

Zwycięzcą na dystansie Fit został Bartosz Bejm, który 26 km przejechał z czasem 00:50:48. Drugi był Michał Lech z czasem 00:52:08. Trzecie miejsce zajął Mikołaj Kuczwalski z czasem 00:52:16. Wśród kobiet najlepsza była Julia Gajewska z czasem 00:59:12, za którą na metę kolejno wjechały: Martyna Dykalska z czasem 01:02:30 i Natalia Wielgo z czasem 01:02:53.

Zwycięzcą na dystansie Hobby został Maciej Gregorowicz, który 7 km przejechał z czasem 00:16:53. Tuż za nim wjechał Bernard Gasek z czasem 00:16:58. Trzecie miejsce zajął Michał Jedynak z czasem 00:16:59. Wśród kobiet najszybsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:17:04, za którą na metę kolejno wjechały: Aleksandra Gajewska z czasem 00:17:50 i Amelia Szymańska z czasem 00:20:06.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Uwaga, do peletonu Mazovii dołącza na pełnej prędkości Fundacja Avalon!

Więcej
Etapy
07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII
Partnerzy