Zaloguj się
Trasa


Program

piątek
• godz. 16.00-18.00- zapisy w biurze zawodów

sobota
• godz. 8.00-11.30 - zapisy w Biurze Zawodów,
• godz. 10.20 - start dystansu Hobby
• godz. 11.30 - start maratonu na dystansie Fit, Mega i Giga
• godz. 12.30 - dekoracja dystansu Hobby i klasyfikacji mieszkańców
• godz. 14.00 - dekoracja dystansu Fit i klasyfikacji mieszkańców
• godz. 15.00 - dekoracja dystansu Mega i klasyfikacji mieszkańców
• godz. 15.30 - dekoracja dystansu Giga i klasyfikacji mieszkańców
• godz. 16.00 - zamkniecie trasy maratonu
• godz. 16.15 - zakończenie imprezy

Doraźna pomoc serwisu rowerowego w godz. 8.00-11:30.

BIURO ZAWODÓW, START i META
Zalew Ruda

DYSTANSE


BUFETY
Fit - 21 km
Mega - 21, 43 km
Giga - 21, 43, 65 km

ROZJAZDY
Fit/Mega 28 km
Mega/Giga 52 km (limit 13:45)

OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 4 regulaminu


Nie masz jak dojechać na zawody?

ZABIERZ SIĘ AUTOSTOPEM!


❯ LISTA STARTOWA

| pokaż jak się ścigasz
2017-03-07

Maraton startuje przed Halą Sportową Tartar. Następnie skręcacie w prawo w ulicę Dolną, odbijacie w lewo i wjeżdżacie w ul. Dąbrowską, przez kilka metrów jadąc po szutrze, a następnie zaliczając lekki podjazd. Z asfaltu Dąbrowskiej przejeżdżacie na płaską drogę gruntową, po czym zaraz przed 2. kilometrem skręt w prawo w trawiastą drogę. Później w lewo po skosie, by wjechać w las, za kolejnym zakrętem w prawo macie zjazd. Wypadacie na ostro na piaszczystą drogę i skręcacie w lewo, by rozpocząć jazdę w wąwozie. Uwaga – góra! Na trzecim kilometrze przywita was krótki, acz głęboki wąwóz i szybsza jazda w dół. Gdy wyjedziecie z lasu, skręcacie w prawo w trawiastą drogę i na 3,5 kilometrze jest niełatwy podjazd, który zaraz przechodzi w singiel tracka. Przez ok. 300 metrów będziecie pędzić wąską, wijącą się ścieżką, a na 3950 metrze musicie uporać się z kolejnym podjazdem. Zaraz za nim następuje zjazd, po czym skręcacie w lewo i wpadacie na gruntowo-szutrową, a następnie asfaltową drogę.

Przecinacie ulicę Katowicką, w lewo, dwa razy w prawo i znów w lewo, by później pognać prosto między linią brzegową a punktem gastronomicznym. Na 6. kilometrze skręcacie w prawo w ścieżkę rowerową, prowadzącą wzdłuż zalewu Tatar, by za kilkaset metrów zakończyć pętlę dla publiczności i wpaść na właściwą trasę. Jedziecie ulicami: Dolną, Katowicką i Dąbrowską, później znów szuter, asfalt, górka, gruntówka, las, wąwóz, ostry podjazd, drugi wąwóz i zjazd prawą drogą.

Dojeżdżacie w szybkim tempie do asfaltu w Chrustach, skręty w prawo, w lewo, most na Krzemionce i po 11,5 kilometrach wjeżdżacie na gruntową drogę. Przed Wami leśno-polny odcinek, z zagajnikiem, łąką i traktami. Po 13,5 kilometrze, gdy przejedziecie przez ścianę lasu, rozpoczniecie zmagania z długim, 500-metrowym podjazdem.

Po zjeździe odbijcie w prawo na drogę gruntową, by znów wjechać do lasu, a następnie zjeżdżając drogą leśną uważajcie, by nie dać się wywieść w lewo, w drogę ze skarpą piasku. Piasek czekać będzie na Was i tak: przygotujcie się na trudne warunki po 14 kilometrach i 700 metrach. Od 15. kilometra dłuższy podjazd, po którym wjeżdżacie na drogę gruntową. Po 16,5 kilometrach zachowajcie uwagę, by skręcić w prawo: nie jeździe prosto, mimo że tak prowadzi droga. Następnie w lewo i trudniejszy technicznie zjazd po korzeniach i piachu. Odbijacie w prawo, by rozpocząć trawiasty odcinek duktu leśnego. Teraz zaczną się podjazdy, które potrwają przez prawie kilometr.

Po kilku skrętach droga szutrowa pokryje się piaskiem, a następnie znów przejdzie w szuter i asfalt. Tak dojedziecie do Podkonic Dużych, by na 21. kilometrze skręcić w lewo, w kierunku Rawy Mazowieckiej.

Na 23. kilometrze czeka Was singiel i mocniejsze pedałowanie pod górę. Później jest już bardziej płasko, za to na 25. kilometrze znów pojawi się piasek, a zaraz potem, po ostrym skręcie w lewo – singiel i jazda pod górę. Teraz cała masa następujących po sobie skrętów (uwaga: nieraz bardzo ostrych), singli oraz podjazdów i zjazdów. Blisko 29. kilometra szykujcie się na meandrującą drogę, która wyprowadzi Was najpierw na drogę gruntową, a później singiel i szybki zjazd po piasku. Seria skrętów (prawo-prawo-lewo-lewo-prawo) i jesteście przy podjeździe, który wiedzie aż do rozjazdu na dystanse Mega, Giga i Fit.

I tak, Fit skręca w prawo i zaraz w lewo, jadąc lasem w dół prosto do mety. Mega i Giga skręcają w lewo, a następnie w prawo wzdłuż ściany lasu, jadąc w dół. Mega pokonuje tę trasę raz jeszcze, a przed Giga jeszcze dwie pętlę.

2017-03-08

Zapraszamy wszystkie dzieci startujące na dystansie HOBBY do zabawy z firmą MAYERSPORT. Wszyscy zawodnicy posiadający czerwony numer obowiązujący na dystansie HOBBY mogą wypełnić po zakończeniu wyścigu specjalny kupon konkursowy. Kupon ten znajdziecie w biurze zawodów. Zabawę zaczynamy zaraz po zakończeniu dekoracji HOBBY w pobliżu podium. Serdecznie zapraszamy w imieniu rowerowych pasjonatów z firmy MAYERSPORT.2018-03-13

Zwycięzcy OPEN każdego z 3 dystansów otrzymają bony o wartości 50 zł (Fit), 75zł (1/2 Pro) i 100 zł (Pro), na usługi w serwisie Alltop Auto Instalacje Gazowe, który jest autoryzowanym serwisem renomowanej marki STAG (www.alltop.pl).

2017-03-16

Wyścigi MiniMini+ Mazovia, to wyjątkowa okazja dla najmłodszych, żeby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej. Na terenie miasteczka sportowego, podczas zawodów głównych, rozgrywany jest wyścig dla dzieci do lat 6.Trasa to pętla o długości 300 - 400 metrów. Po wyścigu wręczamy upominki wszystkim uczestnikom. W biurze zawodów możecie również odebrać dyplom uczestnictwa w zawodach.


CHCESZ WYSTARTOWAĆ?

*
Zarejestruj swoje dziecko w Biurze Zawodów

*
Odbierz specjalny numer startowy MiniMini+ Mazovia 2018
i zamontuj go
w widocznym miejscu na kierownicy

*
Nie musisz płacić, udział w zawodach jest darmowy!

*
Pamiętaj, każde dziecko startuje w kasku ochronnym.
*
Baw się dobrze:)

PROGRAM ZAWODÓW:

 • godz. 9.00 - 11.50 – zapisy
 • godz. 12.00 - odprawa techniczna
 • godz.12.00 - start zawodów rowerki biegowe
 • godz. 12.30 - start zawodów rowerki tradycyjne
 • godz. 13.30 - wręczanie upominków dzieciom
 • godz. 14.00 - odbiór dyplomów pamiątkowych

KATEGORIE

Rowerki biegowe (chłopcy i dziewczynki)
rok urodzenia 2015 i młodsi - jedno okrążenie

Rowerki tradycyjne (chłopcy i dziewczynki)
3 lata - rok urodzenia 2015 - jedno okrążenie
4 lata - rok urodzenia 2014 - dwa okrążenia
5 lat - rok urodzenia 2013 - trzy okrążenia
6 lat - roku urodzenia 2012 - trzy okrążenia


* ilość okrążenia podana orientacyjnie, długość trasy na poszczególnych edycjach uzależniona będzie od wytyczonej pętli
* w przypadku udziału ponad 10 osób dodatkowy podział na grupy

Zapisz się przez Internet
Jeśli Twoje dziecko posiada już numer startowy na cykl MiniMini+ Mazovia z roku 2018 możesz zapisać go na wyścigi danej edycji poprzez wysłanie maila na adres: mini@MazoviaMTB.pl, w tytule wpisując:

zapisy wyścigi MiniMini+ Mazovia i nazwę danej edycji np: Józefów

W treści musisz zawrzeć:

 • imię i nazwisko,
 • miejscowość zamieszkania,
 • roku urodzenia,
 • numer startowy,
 • imię i nazwisko oraz numer kontaktowy do opiekuna prawnego


Każdy mały uczestnik na zawodach otrzymuje od Sponsora Tytularnego specjalną dedykowaną wodę dla dzieci moja pierwsza Cisowianka.

* Szczegółowe informacje na temat wyścigów możesz uzyskać kontaktując się z biurem zawodów: Biuro@MazoviaMTB.pl, tel. 533 005 212


2017-04-04

Na edycji cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2017 w Rawie Mazowieckiej zorganizowana będzie klasyfikacja mieszkańców. Wyłonimy najlepszego mieszkańca miasta w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć.


2017-04-05

Miło nam poinformować, że do grona naszych licznych partnerów dołączyła firma HUROM. Przekaże ona swoje wyjątkowe wyciskarki na konkursy dla uczestników dystansów Fit, Mega i Giga, które będą odbywały na zakończenie wszystkich zawodów cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

2017-08-30

Mieszkańcom Rawy Mazowieckiej za okazaniem w biurze zawodów dokumentu potwierdzającego zamieszkanie na terenie Miasta Rawa Mazowiecka przysługuje zniżka przy opłacie startowej.

Współorganizatorzy

Rawa Mazowiecka

Lokalni Partnerzy Medialni
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple