Zaloguj się
Mamy dla Ciebie prezent. Osobisty trener przez 21 dni!

Chcesz być coraz lepszym kolarzem lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z maratonami Mazovii? Twoim celem jest poprawa wyników, ale nie wiesz jak się odpowiednio do tego wyzwania przygotowywać? Rozpocznij trening pod okiem profesjonalnego trenera!

W sezonie 2018 czeka na Ciebie prezent. Wspólnie z trenerami I-Sport zadbamy o twój sportowy rozwój.

Każdy, kto wystartuje choć w jednym maratonie Zamana Group w sezonie 2018, otrzyma bezpłatnie dostęp do osobistego trenera na okres 21 dni! Po zaliczeniu jednego startu, w osobistym profilu Cyklopedii zawodnika, pojawi się specjalny promocyjny KOD - np. ZG9, ZG17, ZG1003 etc.

Potem wystarczy już tylko wejść na i-Sport i podczas rejestracji podać wspomniany wygenerowany kod, żeby cieszyć się spersonalizowanym planem treningowym oraz swoim osobistym trenerem!

Dodatkowo na stronie zamanagroup.pl w zakładce TRENING znajdziesz przydatne wskazówki o tym jak trenować, przygotować swój rower, odżywiać się itd. Wszystko w ciekawej i przede wszystkim lekkostrawnej formie.

Czym jest platforma i-Sport? To profesjonalny trener, dietetyk i asystent sportowy tylko do twojej dyspozycji. Za darmo przez pierwsze 21 dni.

Możesz być z nim w stałym kontakcie telefonicznym, napisać do niego na platformie treningowej oraz połączyć się z nim za pomocą aplikacji mobilnej i-Sport. Dzięki temu poprawisz swoje wyniki i lepiej przygotujesz się do zawodów.

Cała merytoryka treningowa układana jest przez olimpijczyków, mistrzów świata i Polski i ich trenerów. Możesz wybrać kolarstwo lub inne dyscypliny sportu.

Dla uczestników Zamana Group firma i-Sport przygotowała preferencyjne ceny pakietów. Jeśli po okresie próbnym zdecydujesz się od razu na 6 miesięczną współpracę to zamiast 474 zł. zapłacisz tylko 399 zł.


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ

I ROZPOCZNIJ ZA DARMO TRENINGI POD PROFESJONALNĄ OPIEKĄ TRENERA.

* Zakres usługi dla zawodnika to:

  1. Osobisty trener w nieograniczonym wymiarze kontaktu
  2. Plan treningowy dopasowany do indywidualnych celów sportowych
  3. Dieta na każdy dzień dopasowana do planu treningowego
  4. Materiały video uzupełniające plan treningowy
  5. Dostęp do platformy internetowej w wersji desktop i mobile
2018-01-20 POWRÓT

 

2018-02-03
Na każdej edycji zimowego maratonu do wygrania szosówka NORTHTECA!
2018-02-03
Zobacz jakie korzyści możesz uzyskać wykupując pakiet startowy MAX
2018-02-03
Zalicz wszystkie 4 etapy Northtec MTB Zimą!
Trening
2018-02-02
Cezary Zamana o współpracy z i-Sport
2018-01-29
Kup taniej pakiet MAX na letni cykl Mazovii!
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple